Długo zabierałem się za napisanie tego posta, pierwotnie planowałem opublikować go rok temu. Odwlekałem to prawdopodobnie ze strachu przed brakiem odzewu. Jednak nie mam nic od stracenia. W poprzednich sezonach jeździłem sam wystarczająco długo i postanowiłem coś z tym zrobić, ale od początku.

Od dwóch sezonów borykam się z problemem towarzystwa podczas moich wypadów rowerowych. Jeżdżenie w pojedynkę ma sporo wad. Poza oczywistymi względami towarzyskimi dochodzą tu względy bezpieczeństwa. Zawsze lepiej jeździć przynajmniej we dwie osoby. O ile w przypadku jeżdżenia w dużej miejscówce nie jest to tak ważne, bo w dużych miejscach rowerzystów jest bardzo dużo. O tyle w mniejszych miejscówkach, lub przy gorszej pogodzie, rowerzystów jest znacznie mniej i zdarzają się sytuację, że musimy jeździć całkiem sami. Jest jeszcze kwestia szeroko rozumianego prowadzenia bloga. Gdybym w poprzednim sezonie miał kogoś do pomocy, to z pewnością wypuściłbym więcej filmów. Opisane wyżej trzy powody skłoniły mnie do poszukiwania kompanów na przyszły sezon.

Kogo szukam?

Osoby, która ma dużą zajawkę na rowery. To oczywiste. Jeżeli miałbym z kimś jeździć na wyjazdy rowerowe, to musi to być osoba która jest tak samo zapalonym rowerzystą jak ja. Nie musisz być najszybszy na świecie, fajnie jakbyśmy jeździli na podobnym poziomie. Jeżeli jeździsz szybciej ode mnie to traktuję to jako plus (+). Dodatkowo ze względu na mojego bloga i kanał na Youtube szukam kogoś komu znane są podstawy nagrywania filmów i fotografii. Jeżeli dotychczas posługiwałeś się jedynie kamerą sportową, to niestety obawiam się że jest to za mało- przekonaj mnie że się mylę. W przyszłym sezonie stawiam na jakość, stąd te wymogi. Dodatkowo musisz być osobą otwartą i pełną energii. Rowerzysta-operator poszukiwany!

Jeżeli jeździsz szybciej ode mnie to traktuję to jako plus (+)

 

Jak sobie to wyobrażam?

Na przykład: mam zaplanowany wyjazd na przyszły tydzień. Kontaktuje się z Tobą, podaję szczegóły wyjazdu, a Ty mówisz mi czy możesz ze mną jechać. Jedziemy, jeździmy wspólnie, nagrywamy, fotografujemy i dobrze się bawimy. Fajnie, jakby działało to też w drugą stronę, Ty kontaktujesz się ze mną. Tak naprawdę ze względów logistycznych nie szukam jednej osoby, a kilku które będą dyspozycyjne. Jeżeli nie możesz to piszę do następnej „dyspozycyjnej” osoby. Z autopsji wiem, że od kwietnia do czerwca rzadko udaje mi się wyskakiwać na rower. Dopiero w miesiącach lipiec-wrzesień moja rowerowa aktywność jest wzmożona. Mam nadzieję, że z Twoją pomocą będę miał motywację na częstsze jeżdżenie.

Lista wymagań:

  • Duża zajawka na rowery
  • Miejsce zamieszkania we Wrocławiu lub w pobliżu Wrocławia
  • Rower górski, najlepiej tradycyjny full do DH
  • 18+ lat
  • Znajomość obsługi aparatów lub kamer w trybie manualnym
  • Znajomość podstaw fotografii i filmów

Prawo jazdy kat. B mile widziane

Jeżeli spełniasz przynajmniej kilka z tych wymagań i jesteś zainteresowany to napisz do mnie. Rowerzysta-operator poszukiwany!!!

Jak kandydować?

Wypełnij poniższy formularz. Na zgłoszenia czekam do końca 2017 roku!

Uwaga!

Moja blogowa i vlogowa działalność nie przynosi mi dochodów- oprócz postów sponsorowanych które dotychczas ukazały się w liczbie: 1. Dlatego nie stać by mnie było na opłacanie dodatkowej osoby. Nie traktuj tego jak ofertę pracy.

Jeżeli trafiłeś na mojego bloga po raz pierwszy to odsyłam do przykładowych wpisów z wyjazdów: Kouty-SemmeringRelacja z zawodów na Dzikowcu, Sesja zdjęciowa produktów.

Odsyłam też do mojego kanału na YouTube, gdzie znajdują się wszystkie moje filmy: Kanał YouTube.Zdarzają się przypadki, w których mam załatwioną na przykład akredytacje prasową. W takich sytuacjach oczywiście też otrzymasz wszystkie korzyści z tym idące- karnety. materiały prasowe itp.

Rowerzysta-operator poszukiwany!!! Rowerzysta-operator poszukiwany!!!