Red Bull Rampage 2015

Co za tydzień! Za godzinę idę do kina na Unreal, a już jutro, odbędą się jedne z najbardziej wyczekiwanych zawodów rowerowych- Red Bull Rampage. Cały światek rowerzystów nie mówi obecnie o niczym innym. Jak zwykle w Virgin w stanie Utah najlepsi rowerzyści z różnych dyscyplin będą rywalizować w najbardziej widowiskowych i elitarnych zawodach na świecie. Zawody polegają na zjechanie z punktu startowego do mety. Sędziowie ocenią każdy zjazd i wygra ten najlepszy. W tych zawodach nie liczy się czas zjazdu a ewolucje i styl przejazdu. Każdy z zawodników może wybrać dowolną linie i przygotować ją samemu wraz z ekipą budowniczych.

Szykują się naprawdę duże emocje. Życzę powodzenia wszystkim zawodnikom, a w szczególności reprezentantowi Polski, którym jest Szymon „Szaman” Godziek. Szymon zadebiutował rok temu na jedenastej pozycji i jak sam mówił zbierał tylko doświadczenie na następne starty- czyli na jutro.
Relację na żywo można obejrzeć na stronie : Red Bull TV jutro około 18:30. Po kliknięciu w link nadal będziesz mógł obejrzeć całe zawody.

Zdjęcie pochodzi z pinkbike