Przede wszystkim witam Cię na moim blogu, jest mi bardzo miło, że go czytasz. Skoro tu jesteś to z pewnością chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie.Nazywam się Hubert Małysa, rocznik ’96 i obecnie studiuję na Politechnice Wrocławskiej kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na wydziale mechanicznym.

Gdy miałem 11 lat zacząłem uprawiać downhill.

Zaczęło się niewinnie- sztywny rower, na głowie kask typu orzech i hamulce typu v-brake

Nawet w takim układzie zjeżdżałem trasami na Czarnej Górze. Jak o tym pomyślę, to cieszę się, że jeszcze żyję. Przez lata, kolarstwo grawitacyjne zaczęło odgrywać w moim życiu coraz większą rolę. Skończyło się na tym, że jeżdżę na zawody, wyjazdy rowerowe, piszę bloga, którego właśnie czytasz i nawet myślę na rowerowo.

Przez wszystkie te lata nagromadziłem w sobie wiele doświadczeń, którymi postanowiłem się dzielić z innymi, i tak w 2015 roku założyłem Bloga Bert Freeride. Na moim blogu znajdziesz relacje z moich wyjazdów, testy sprzętu rowerowego, porady oraz wszelkiego rodzaju wpisy związane z kolarstwem. Oprócz pisania, montuję też krótkie filmy z moich wyjazdów i nie tylko. Niektóre z nich znajdziesz na blogu, ale nie wszystkie. Dlatego zachęcam do zobaczenia ich na moim kanale youtube. Jeżeli trafiłeś tu właśnie dzięki moim filmom, to miło jest mi Cię tu powitać.

Jeśli jest coś, o czym chciałbyś przeczytać to napisz do mnie. Jeżeli Twój temat mi się spodoba, to być może opublikuję wpis na blogu, specjalnie dla Ciebie.

Jeżeli podoba Ci się to co robię i chciałbyś mnie w tym wesprzeć, to jest kilka rzeczy, które możesz zrobić: zapisać się do mojego newslettera i śledzić mnie na portalach społecznościowych (wszystkie odnośniki znajdziesz w górnym pasku na samej górze strony).

Zachęcam też do kontaktu ze mną. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie, to chętnie na nie odpowiem. Napisz mi mejla na [email protected] lub wypełnij formularz pod zdjęciami. Możesz też napisać mi wiadomość na Facebook’u.


 

Po naciśnięciu na zdjęcie otworzy się powiększone